Naszą misją jest przybliżanie ludziom sztuki współczesnej, zachęcanie do kupowania prac artystów różnych pokoleń, tworzących wartościową, niebanalną, czasem intrygującą sztukę. Według tego klucza dobieramy artystów i reprezentujemy ich na rynku. Inwestujemy w rozwój twórców, popularyzację sztuki, aby rozwijać i poznawać  samych siebie, ale i żeby otwierać na sztukę naszych klientów. Szansa na obcowanie z dziełem, które doskonali, ale też z dziełam które zwyczajnie bywa piękne – to dodatkowy bonus. Staramy się skupić wokół galerii środowisko artystów, kolekcjonerów, znawców, ale także zarażać miłością do sztuki - amatorów, osoby nieznające się na tej dyscyplinie. 


 

Stawiamy na porozumienie sztuk pięknych i projektowych, współpracujemy z architektami wnętrz i pracowniami renowacji mebli z okresu modernizmu. Tworzymy wizualizacje komputerowe pomieszczeń z propozycjami wybranych obrazów. Aktywnie poszukujemy odbiorców promowanej przez nas sztuki poprzez udział w różnych wydarzeniach kulturalnych, konferencjach, targach. W naszej galerii wprowadziliśmy konwencję „żyjącej” wystawy ze zmieniającą się co kilka tygodni ekspozycją i zachęcamy do jej regularnego odwiedzania. Wszystko po to, aby udostępnić szerszej publiczności czasem niełatwą w odbiorze sztukę i przysłużyć się do lepszego jej rozumienia.
To miejsce spotkania - ludzi, sztuki, wartości. Promujemy i popularyzujemy sztukę od 2 połowy XX w. po zjawiska aktualne. Dysponujemy własną kolekcją prac znanych i uznanych żyjących artystów z różnych pokoleń oraz dziełami klasyków współczesności. Posiadamy ambicje badania, różnicowania i współkreowania kolekcjonerskiego rynku. W dziełach zachwyca nas tajemnica, antycypacja zjawisk oraz wnikliwszy od potocznego ogląd rzeczywistości, wyrażony przez twórców językiem sztuki. Bliskie są nam dzieła abstrakcjonizujące lub bezpośrednio odwołujące się do abstrakcyjnego modusu w sztuce. Bogactwo stylów jakie wykształciła w ostatnim stuleciu, pozwala nam na ciągłe poszukiwania, ale i niezwykłe, dające wiele satysfakcji odkrycia.


 

Współpracujemy z aktywnymi, zaangażowanymi twórczo artystami. Z każdym z nich jesteśmy w stałym kontakcie, rozmawiamy i poszukujemy wspólnych inicjatyw. Dbamy o prezentowanie aktualności z ich twórczego życia i na bieżąco udostępniamy je publiczności w naszej galerii.